Fudbal 0

1.9.2024.

21:53

Mladosti sa igračem manje srušila TSC – Lazetić promašio penal

Fudbaleri Mladosti iz Lučana pobedili su TSC rezultatom 2:1, u meču sedmog kola Superlige Srbije.

Starsport

TSC je poveo u sedmom minutu golom Ifeta Đakovca iz penala. Preokret za Mladost su doneli Aleksandar Pejović u 29. i Jovan Ćirić u 41. minutu.

omaći tim je imao priliku za izjednačenje u 56. minutu, ali je golman Mladosti Saša Stamenković je odbranio penal Marku Lazetiću. Jedanaestercu je prethodio prekršaj Dušana Cvetinovića, koji je tom prilikom dobio crveni karton.

Mladost je treća na tabeli sa 13 bodova, dok je TSC na 13. mestu sa sedam bodova, uz utakmicu manje.

TSC će u sledećem kolu igrati protiv Tekstilca, dok će se Mladost sastati sa Radničkim iz Kragujevca.