Fudbal 0

25.8.2024.

21:33

Napredak u nadoknadi pobedio Vojvodinu

Fudbaleri Napretka iz Kruševca pobedili su Vojvodinu u Novom Sadu 2:1 (0:0) u šestom klou Superlige Srbije.

Srđan Stevanović/Starsport

Kruševljani su na "Karađorđu" poveli u 59. minutu preko Mihajla Petkovića, da bi Novosađani samo tri minuta kasnije došli do izjendačenja, kada je Zadi bio strelac.

Taj rezultat je bio aktivan do šestog minuta nadoknade, kada je Šarić pogodio za trijumf gostiju.

Napredak je u osmom minutu zaostavnog vremena ostao sa desetoricom na terenu, jer je strelac pobedničkog gola dobio crveni karton zbog "provakacija" posle pogotka.