Fudbal 5

25.8.2024.

20:57

OFK dao tri, ali primio pet – Radnički ugasio "romantiku"

Fudbaleri Radničkog 1923 iz Kragujevca savladali su OFK Beograd rezultatom 5:3 (3:2) u utakmici 6. kola Mozzartbet Superlige Srbije.

Srđan Stevanović/Starsport

U najefikasnijoj utakmici ove sezone u domaćem šampionatu, odigranoj u Zaječaru, videli smo početno vođstvo "romantičara", a onda veliki preokret Kragujevčana.

Cvetković je otvorio goleadu u sedmom minutu, ali su Šerbečić, Ortiz i Ben Hasin od 10. do 31. doneli Radničkom veliku prednost.

OFK je preko Paločevića smanjio pred odlazak na veliki odmor, ali je Evandro u 55. minutu vratio +2 gostima.

Kahvić je vratio poslednju nadu Beograđanima posle tačno sat vremena igre, ali je Bevis u 71. minutu postigao peti gol za tim Feđe Dudića i postavio konačan rezultat.

Plavo-beli su ostali na 6. mestu sa 10 osvojenih bodova, dok ih Radnički 1923 ima tri manje na poziciji broj 8.