Fudbal 0

24.8.2024.

23:00

Goleada na Ubu – IMT nadigrao Jedinstvo

Fudbaleri IMT-a savladali su Jedinstvo na Ubu rezultatom 3:2 (3:1) u poslednjoj utakmici subotnjeg programa u 6. kolu Mozzartbet Superlige Srbije.

Srđan Stevanović/Starsport

Gosti sa Novog Beograda su poveli u osmom minutu pošto je Francuz Žoan Kurt iz penala zatresao mrežu.

Već u 17. minutu je stiglo izjednačenje preko Damjanića, na asistenciju Mitrovića, ali je upravo on dva minuta kasnije dobio direktan crveni karton.

I to je u potpunosti usmerilo meč u korist IMT-a, koji je do poluvremena preko Krstića uspeo da ga prelomi.

Pogodio je najpre u 27. a onda i u 38. minutu za 3:1 na poluvremenu.

Jedinstvo se trudilo u nastavku i u 57. uspelo da smanji preko Aćimovića.

Ali je bilo preteško sa igračem manje skoro čitav meč i do kraja je ostalo 3:2 u korist Novobeograđana.

Jedinstvo ostaje na samo jednom bodu posle šest utakmica, a IMT je stigao do pet osvojenih bodova.