21:15

"Dizelka" zaustavljena u Nišu, druga pobeda Tekstilca

Na otvaranju 6. kola Mozzartbet Superlige Srbije pobede su ostvarili Radnički iz Niša i Tekstilac iz Odžaka.

Peđa Milosavljević/Starsport

"Meraklije" su na svom "Čairu" dočekale pančevački Železničar i savladale ga rezultatom 2:1.

Domaćin je poveo preko penala Belakovića u 10. minutu, ali je izjednačio Romanić u 34.

Trenutak odluke desio se u 84. minutu kada je Pavlović rešio ovaj meč.

Tekstilac je stigao do drugog trijumfa u debitantskoj sezoni u eliti, a ove večeri pao je Novi Pazar.

Slično kao u prvom duelu, poveo je domaći tim u 10. minutu preko Đurića, da bi poravnanje doneo Bačkulja u 55.

Stefan Šavija, rezervista Tekstilca, sa klupe je doneo trijumf svom timu u 85. minutu.