Fudbal 1

11.8.2024.

22:10

TSC kao gost dobio derbi u Bačkoj Topoli

Fudbaleri TSC-a savladali su Vojvodinu rezultatom 3:1 u utakmici 4. kola Superlige Srbije odigranoj baš na "TSC areni" u Bačkoj Topoli.

Nikola Gligić/Starsport.rs

U devetom minutu Vojvodini je poništen gol Marka Veličkovića zbog ofsajda posle intervencije iz VAR sobe.

TSC je u finišu poluvremena postigao dva gola, a oba puta je asistent bio Mihajlo Banjac. U 36. minutu gol je dao Aleksandar Ćirković, a u 45. Aleksa Pejić.

Vojvodina je smanjila u 57. minutu, Mihailo Ivanović je bio strelac, a Kejleb Zadi asistent.

Konačan rezultat postavio je rezervista Bence Sos golom u 90+6. minutu.

Vojvodina je ostala na tri boda iz tri odigrane utakmice i sad je 12. na tabeli.

U narednom kolu Vojvodina gostuje kragujevačkom Radničkom u Gornjem Milanovcu, ali će pre toga u četvrtak pokušati da nadoknadi minus iz prvog meča protiv Maribora.

TSC je sad četvrti sa sedam bodova, a sledećeg vikenda će dočekati OFK Beograd.