Fudbal 1

20.7.2024.

21:52

Čuka sigurna, preokret OFK Beograda u finišu

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Radnički iz Niša na Banovom brdu rezultatom 2:0.

Autor: Milan Tomić

Milan Tomić
Milan Tomić
Starsport

"Brđani" su u prvoj rundi Superlige Srbije slavili zahvaljujući golovima u prvom poluvremenu.

Strelci su bili Đorđe Ivanović u 32, odnosno Mihajlo Cvetković u 45. minutu.

Čuka u narednom kolu gostuje Spartaku u Subotici, dok će "meraklije" ugostiti TSC.

U istom terminu, OFK Beograd je na stadionu "Radomir Antić" u Užicu savladao Mladost iz Lučana (2:1).

Tim iz Lučana je vodio golom Dušana Cvetinovića u 59. minutu, ali su "romantičari" izjednačili iz penala u finišu.

Upravo je Cvetinović dobio drugi žuti karton, a realizator najstrože kazne bio je Aleksa Kahvić u 86. minutu.

Kahvić je u nadoknadi vremena još jednom savladao Sašu Stamenkovića i tako režirao preokret.

Mladost u narednom kolu gostuje Crvenoj zvezdi, dok će OFK dočekati Tekstilac, takođe novajliju.