Fudbal 0

31.3.2024.

19:00

Stazburu protiv Rena rešio pitanje pobednika za dva minuta

Ekipa Stazbura došla do tri boda na svom terenu protiv Rena u 27. kola Lige 1 (2:0).

Srđan Novaković
EPA-EFE/TERESA SUAREZ

Domaćini su ovaj meč rešili u dva minuta.

Posle prvog poluvremene, gde nismo videli mnogo uzbuđenja, drugi deo meča je bio zato potpuno suprotan.

Strazbur je do vođstva stigao u 71. mintu posle pogotka Marvina Senaje, dok je za samo dva minuta prednost bila uvećana posle gola Žeremija Sebasa.

Ova tri boda dovode Strazbur do 12. mesta na tabeli, dok se Ren udaljio od borba za prva tri mesta koja vode u Ligu šampiona, jer im sada to mesto beži deset bodova.

U sledećem kolu Strazbur će po novu pobedu ići na gostovanju protiv Tuluza, dok Ren će na pobednički kolosek će probati da se vrati na meču protiv Monaka, a pre toga ih očekuje utakmica polufinala Kupa Francuske protiv PSŽ.