Fudbal 1

28.10.2024.

13:00

Odjeci spektakularnog derbija: "Imao je mu*a – zamenio je Vlahovića"

Alesio Takinardi, proslavljeni fudbaler Juventusa, nahvalio je Tijaga Motu, trenera Juventusa, posle remija na "Đuzepe Meaci" protiv Intera (4:4).

Profimedia

Čak osam golova postignuto je u meču koji su mnogi proglasili derbijem decenije, a među strelce se upisao i Dušan Vlahović.

Sprski centarfor je u 20. minutu doneo izjednačenje "Staroj dami" i na terenu je bio sve do 77. minuta kada je zamenjen.

Upravo se taj Motin potez najviše dopao Takinardiju.

"Juventus ima trenera sa jasnom ličnošću. Često menja postavu, igra sa onima koji nisu potpuno spremni i odmara one koji jesu. Imao je mu*a da zameni Vlahovića dok su gubili i time sam impresioniran", rekao je Takinardi.

Samo pet minuta nakon što je Vlahović izašao, Kenan Jildiz je postigao svoj drugi gol na meču i postavio konačan rezultat.