Fudbal 0

27.10.2024.

21:34

Union i Ajntraht podelili plen – mirovale mreže u Hajdenhajmu VIDEO

Fudbaleri Uniona iz Berlina i Ajntrahta iz Frankfurta odigrali su nerešeno, 1:1 (0:1) u susretu 8. kola Bundeslige.

Autor: Zoran Kecman

Zoran Kecman
Tanjug/Andreas Gora/dpa via AP

Gosti su imali bolji prvi deo, domaćini su postigli gol u drugom poluvremenu, pa će bodom verovatno biti zadovoljniji gosti, koji su u finišu igrali sa desetoricom zbog isključenja Artura Teatea u 77. minutu.

Ajntraht je poveo u 14. minutu, posle odlilne asistencije Elijesa Škirija, iskusni Mario Gece je imao lak posao - 0:1.

Union je u 51. minutu pogodio stativu posle udarca Kristofera Trimela, da bi Benedikt Holerbah u 60. imao dobru priliku.

Tu nije iskoristio, ali jeste onu šest minuta kasnije, istina VAR je proveravao je li bilo ofsajda, ali gol je priznat i bilo je to 1:1.

U samom finišu drama, Tim Skarke je u prvom minutu nadoknade postigao gol za Union, ali je on poništen posle intervencije iz VAR studija zbog ofsajda, pa je rezultat ostao nepromenjen.

Nešto kasnije, Hofenhajm i Hajdenhajm su podelili bodove. Meč su odigrali bez golova.