Fudbal 0

18.10.2024.

23:00

Valjadolid produžio krizu Alavesa

Fudbaleri Valjadolida pobedili su kao gosti Alaves 3:2, u meču 10. kola španske Primere.

Izvor: Beta

EPA-EFE/ADRIAN RUIZ HIERRO

Poveo je Alaves golom Tonija Martinesa u šestom minutu, da bi izjednačenje Valjadolidu doneo Mamadu Sila iz penala u 17. minutu.

Valjadolid je do pobede u nastavku stigao pogocima Selima Amalaha iz penala u 72. i Anuara u 76. minutu.

Konačan rezultat postavio je Kike Garsija pogotkom u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena.

Valjadolid je na 18. mestu sa osam bodova, a Alaves je na 14. poziciji sa dva boda više.

U narednom kolu, Valjadolid će dočekati Viljareal, dok će Alaves gostovati Rajo Valjekanu.