Fudbal 1

18.10.2024.

22:54

Dortmund se mučio protiv fenjeraša ali uzeo tri boda

Fudbaleri Borusije Dortmund teže od očekivanog su upisali tri boda na utakmici protiv Sen Paulija rezultatom 2:1.

Profimedia

Sa nova tri boda "milioneri" su se popeli na četvrto mestu na tabeli Bundeslige, dok Sen Pauli ostaje na začelju sa četiri boda iz sedam utakmica.

Mogli su gosti da dođu vođstva, čak su i postigli gol, ali je on poništen zbog toga što je Gilavogi bio u ofsajdu.

Ipak na kraju je Dortmund stigao do prednosti, jer je Bensebaini u 43. minutu pogodio mrežu rivala.

U drugom delu mela videli zanimljivu utakmicu, gde je Sen Pauli poravnao rezultat preko Smita, da bi pobedu domaćima dobeo Serhu Girasu svojim golom u 83. minutu.

Dortmund će u sledećem kolu gostovari Augzburgu, dok Sen Pauli čeka ekipu Volfsburga.