Fudbal 24

6.10.2024.

22:54

Gol godine? Hrvatski projektil rastužio Atletiko VIDEO

Fudbaleri Real Sosijedada i Atletiko Madrida remizirali su rezultatom 1:1 u devetom kolu španske LaLige.

Profimedia

Domaćin je u San Sebastianu odigrao bolji meč, verovatno zaslužio sva tri boda, ali na kraju završio samo sa jednim.

A i do tog jednog je došao jedva, jer su gosti iz Madrida poveli već u prvom minutu golom Hulijana Alvaresa.

Imao je Sosijedad šanse u nastavku, ali nikako nije mogao do gola protiv tvrdog Atletika.

A onda se dogodio 84. minut, kada je na scenu stupio hrvatski vezista Luka Sučić i postigao možda jedan od najlepših golova godine!

Posle majstorije Sučića, Sosijedad je uspeo da treći meč u nizu ostane neporažen, ali će biti potrebno još mnogo ovakvih momenata da bi se nadoknadio loš start.

Sosijedad je trenutno tek 15. na tabeli, dok Atletiko ostaje treći, sa sedam bodova manje od lidera Barselone.