Fudbal 2

6.10.2024.

21:42

Nadoknado, imaš li kraja? Zvezdin rival izvukao bod u 101. minutu! VIDEO

Fudbaleri Štutgarta uspeli su da izvuku bod u Bundesligi u desetom minutu sudijske nadoknade.

Profimedia

Štutgart je na svom terenu odigrao 1:1 sa Hofenhajmom u 6. kolu nemačkog šampionata.

Autsajderi iz Hofenhajma poveli su u 45. minutu preko Gendreja.

U drugom poluvremenu se, međutim, upalio Štutgart, koji je imao čak 13 šuteva, od čeka šest u okvir, uz 71% podseta lopte i xG (očekivani golovi) od 2.39.

Lopta, ipak, nije nikako htela u mrežu.

Delovalo je kao da će uspeti gosti da izvuku sva tri boda iz neugodnog gostovanja, ali nas je prava drama sačekala u sudijskoj nadoknadi od pet minuta.

U 97. minutu Akpoguma je igrao rukom, pa je usledilo gledanje VAR-a od nekoliko minuta, da bi konačno u 10. minutu nadoknade Demirović sa bele tačke izjednačio na 1:1.

Podsetimo, Štutgart je jedan od osam protivnika Crvene zvezde u Ligi šampiona ove sezone. Taj duel gledaćemo na stadionu "Rajko Mitić" 27. novembra.