Fudbal 0

6.10.2024.

19:58

Roma se muči – Monca izvukla bod

Fudbaleri Rome odigrali su nerešeno protiv Monce, 1:1, u utakmici 7. kola Serije A.

Spada/LaPresse via AP

Fudbaleri Monce su po četvrti put ove sezone uspeli da osvoje jedan bod, kao i ekipa Rome kojoj ovaj podatak baš i ne odgovara.

Obe ekipe su postigle po jedan gol na meču pa "Vučica" ostaje na sredini tabele, dok je Monca skroz dole na pretposlednjoj poziciji Serije A.

Prvi gol su postigli igrači Rome i to tek u drugom poluvremenu. Dovbik je u 61. minutu doneo Romi vođstvo od 1:0, da bi samo devet minuta kasnije Monca stigla do poravnanja.

U pomenutom 70. minutu je Mota zatresao mrežu Rome i doneo Monci izjednačenje i na semaforu je stajalo 1:1.

Do kraja meča golova nije bilo, pa je Roma ispustila šansu da pobedi jedan od najlošijih timova Serije A.