Madueke rastužio Blekija, dupla nula u derbiju kola VIDEO

Dva nerešena ishoda na startu programa sedmog kola Premijer lige u nedelju

Profimedia

Fudbaleri Čelsija i Notingem Foresta remizirali su 1:1 na "Stamford Bridžu".

Posle prvog poluvremena bez golova, goste je u prednost u 50. minutu doveo Kris Vud posle asistencije Nikole Milenkovića.

Vođstvo "šumara" je trajalo svega sedam minuta, pre nego što su "plavci" stigli do izjednačenja. Kombinovali su Palmer (peta asistencija) i Madueke (četvrti gol) za postavljanje konačnog rezultata.

Ekipa Nuna Espirita Santosa je na kraju bila zadovoljna i sa osvojenim bodom pošto su poslednjih gotovo pola sata (13 minuta nadoknade) proveli sa igračem manje nakon isključenja Džejmsa-Varda Prausa u 78. minutu.

Remijem je okončana serija Čelsija od tri uzastopne pobede i produžena Notingemova na tri meča bez trijumfa.

U drugom susretu Aston Vila i Mančester junajted su odigrali bez golova u Birmingemu (0:0).

Srpski defanzivac Kosta Nedeljković je na klupi presedeo meč na "Vila parku", dok je još jednom kao rezervista šansu dobio Džon Duran.

Kolumbijac je ušao u igru na pola sata do kraja regularnog dela igre, ali nije uspeo još jednom da bude taličan za ekipu Unaja Emerija.