Fudbal 0

4.10.2024.

22:24

Augzburg "slomio" Gladbah

Fudbaleri Augzburga pobedili su Borusiju Menhengladbah rezultatom 2:1 u 6. kolu Bundeslige.

Harry Langer/dpa via AP

Bundesliga je svoje prve mečeve 6. kola imala u petak uveče i fudbaleri Augzburga su došli do druge pobede u šampionatu kada su slomili Borusiju Menhengladbah rezultatom 2:1.

U prvom poluvremenu viđen je samo jedan gol, a postigao ga je Šloterbek u 38. minutu, a onda je u nastavku na 2:0 povisio Klod-Moris u 65. minutu.

Borusija Menhengladbah je jedini svoj gol postigla sedam minuta kasnije, tačnije u 72. minutu preko Klajndinsta.

Ovo je njima četvrti poraz u sezoni, dok je Augzburg pobedio posle dve izgubljene utakmice.