Fudbal 0

29.9.2024.

15:55

Aspas za spas Selte – Đironi samo bod u Vigu

Fudbaleri Selte i Đirone odigrali su nerešeno (1:1), u okviru osmog kola španske LaLige.

EPA-EFE/Salvador Sas

Đirona je do prednosti došla u prvom poluvremenu, ali je u završnici meča Iago Aspas doneo bod Selti.

Gosti su do gola došli u 38. minutu kada je Jangel Erera pogodio posle asistencije Dejlija Blinda.

Katalonska ekipa je čuvala prednost sve do same završnice meča, kada je odbrana popustila i Aspas je uspeo da se upiše u strelce posle dodavanja Vilota Svedberga.

Selta se nalazi na devetom mestu sa 10 bodova, dok bod manje ima Đirona na 12. poziciji španskog šampionata.

U narednom kolu Đirona dočekuje Atletik Bilbao, dok Selta gostuje Las Palmasu.