Fudbal 0

28.9.2024.

18:15

Dmitrović, Nastasić i Brašanac odoleli na "Valjekasu"

Fudbaleri Rajo Valjekana i Leganjesa odigrali su u Madridu nerešeno rezultatom 1:1, u meču osmog kola španske Primere.

Profimedia

Poveo je domaćin golom Serhija Kamelja u osmom minutu, da bi izjednačenje Leganjesu doneo Huan Krus u 55. minutu.

Ceo meč su za goste odigrali Marko Dmitrović na golu i Matija Nastasić u srcu odbrane, dok je u vezni red od 64. minuta "uskočio" Darko Brašanac.

Rajo Valjekano je osmi sa 10 poena, a Leganjes je na 16. mestu sa sedam bodova.

U narednom kolu, Rajo Valjekano će gostovati Valjadolidu, dok će Leganjes dočekati Valensiju.