Fudbal 0

25.9.2024.

8:27

Modrić pobesneo – psovao sudiju zbog žutog kartona VIDEO

Hrvatski fudbaler Luka Modrić bio je nervozan u finišu meča sedmog kola LaLige protiv Alavesa (3:2).

EPA-EFE/KENA BETANCUR

Njegov Real je imao komotnih 3:0 na tom meču, da bi od 85. minuta pa do kraja gostujući klub uspeo da postigne dva gola i unese neizvesnost u završnicu.

Mogli su igrači Alavesa do gola u šestom minutu nadoknade, ali je lopta prošla pored stative posle čega je kamera usnimila besnog Modrića koji je imao šta da poruči arbitru Munjisu Ruisu.

Hrvat je bio jedan od trojice igrača "kraljevskog kluba" koji su dobili javnu opomenu zbog prigovora.

"Je*em te u usta, da te je*em", moglo je da se pročita sa usana 39-godišnjaka.

Real je na kraju uspeo da se odbrani i da se sa 17 bodova približi Barsi na bod zaostatka, ali i utakmicom više.