Milenković komandovao odbranom – Notingem izvukao bod sa Ameksa

U spektakulatrnom meču koji su na Ameks stadionu odigrali Brajton i Notingem Forest nije bilo pobednika.

Profimedia

Utakmica je okončana rezultatom 2:2.

Ekipa Notingem Foresta je tako od početka sezone odigrala prvu utakmicu u kojoj je postignuto više od dva gola na jednom meču.

Brajton je sa druge strane tako odigrao treću utakmicu zaredom u kojoj nije bilo pobednika.

Ušao je tim u kojem je i na ovom meču utakmicu počeo kapiten reprezentacije Srbije Nikola Milenković sa pregršt samopouzdanja posle pobede nad Liverpukim u poršlom kolu na Enfildu.

I na sjajan način su krenuli i u ovaj susret, gde su do prednosti stigli posle svega 13. minuta kada je Kris Vud pogodio sa bele tačke.

Rani gol je samo otvorio i najavio da ćemo gledati jedan sjajan meč. Na odgovor Brajtona smo čekali sve do 42. minuta kada je Ninšelvud poravnao rezultat, a samo tri minuta kasnije u samom finišu prvog dela meča, Dani Velbek je doneo prednost Brajtonu, sa kojim se otišlo na veliki odmor.

Nisu se "šumari" predavali i u drugom poluvremenu su krenuli po izjednačenje, do kojeg su i stigli u 70. minutu kada je Ramon Sosa, savladao Ferbrugena za kako se ispostavilo konačnih 2:2.