Fudbal 0

21.9.2024.

22:42

Katastrofa Lečea – primili dva gola u nadoknadi i ostali bez pobede VIDEO

Fudbaleri Lečea odigrali su nerešeno protiv Parme rezultatom 2:2 u utakmici 5. kola Serije A.

EPA-EFE/ABBONDANZA SCURO LEZZI

Fudbaleri Lečea su u interesantnoj utakmici pobedili Parmu i tako zatvorili subotnji program italijanskog fudbala.

Leče je vodio tokom većeg dela meča, a u nadoknadi vremena je Parma uspela da izbori 2:2 i osvoji bod na gostovanju.

Sve je počelo u 32. minutu, kada je Dorgu zatresao mrežu i onda je u drugom poluvremenu crnogorski fudbaler Nikola Krstović doneo vođstvo od 2:0 pogotkom iz slobodnog udarca.

Interesantan podatak, ali je poslednji igrač Lečea koji je postigao gol iz slobodnog udarca za taj tim, a da dolazi iz Crne Gore bio Mirko Vučinić.

Na ovom susretu smo videli i dva crvena kartona. Frederik Žilber iz Lečea je "pocrveneo" u 47. minutu, a onda se "revanširao" i fudbaler Parme Kančeljeri u 58. minutu kada je napravio faul kao poslednji igrač odbrane.

Na 2:1 smanjio je Almkvist u 93. minutu utakmice i doneo Parmi makar malo nade.

Ono što niko nije očekivao, a bio je pravi "hladan tuš" za Leče bio je gol u 95. minutu koji je postigao Hajnaut.