Fudbal 3

20.9.2024.

22:54

Ponor nekada velikog kluba – 8:0 VIDEO

Fudbaleri Nice savladali su Sent Etjen rezultatom 8:0 u utakmici 5. kola Lige 1.

Profimedia

Povratnik u ligu i desetostruki šampion Francuske (bolji je samo PSŽ) je doživeo najubedljiviji poraz od 1951. godine na "Alijanc Rivijeri".

Kada u četvrtom minutu postignete auto-gol znate da vam se ne sprema dobar meč, a kada je na pauzi između poluvremena već 6:0 ta situacija se već uveliko može smartati katastrofalnom.

Na kraju se gosti sa Azurne obale vraćaju uslovno rečeno srećni što su do kraja primili još samo dva.

Inače, ovo je bila prva prava prilika da navijači na delu vide talentovanog Jusufu Mukoka koji je postigao dva gola.

Srpski fudbaler Igor Miladinović, koji je letos stigao u Sent Etjen iz Čukaričkog, ni na ovom meču nije bio u protokolu.

Nica je upisala drugu pobedu ove sezone i sa sedam bodova drže peto mesto. Sent Etjen je prvi ispod "crte".