Fudbal 0

15.9.2024.

22:37

Šampion se okliznuo u Monci – Nesta je "aspirin" za Inter VIDEO

Fudbaleri Monce i Intera su remizirali rezultatom 1:1 (0:0) u poslednjoj utakmici nedeljnog programa italijanske Serije A.

Spada/LaPresse via AP

Tako smo već u četvrtom kolu "Kalča" videli aktuelnog šampiona da se drugi put "okliznuo" i prosuo bodove. Što samo govori koliko će ova sezona biti interesantna.

Inter je bio bolji tim, imao veću inicijativu, ali nije mogao da se pohvali sa mnogo pravih prilika.

Monca, na čijoj je klupi legenda Lacija i Milana Alesandro Nesta i puno puta je u karijeri slavio protiv Intera,, čekala je svoju priliku.

I dočekala je u 81. minutu. Tada je Mota fenomenalno skočio i glavom pogodio za vođstvo i ekstazu domaćeg tima.

Činilo se da će Inter upisati prvi poraz u sezoni, ali ga je sprečio Denzel Danfris koji se u 88. minutu našao potpuno usamljen na drugoj stativi i dodavanje Karlos Augusta smestio u mrežu za konačnih 1:1.

Inter je sada iza vodećeg Napolija, sa bodom zaostatka, dok je Monca na 15. poziciji sa tri osvojena boda.