Vanja 244 minuta bez primljenog gola

Fudbaleri Torina odigrali su bez golova sa Lečeom u četvrtom kolu Serije A.

Izvor: B92.Sport

Profimedia

Tako su "bikovi" propustili lepu priliku da se osame na čelu tabele, makar dok svoj meč ne odigra Inter. Torino sada deli prvo mesto sa gradskim rivalom Juventusom sa osam bodova.

Na golu Torina i ovog popodneva stajao je srpski reprezentativac Vanja Milinković Savić, koji je drugi meč zaredom sačuvao mrežu.

Preciznije, 244 minuta, pošto je poslednji put kapitulirao u 26. munutu utakmice drugog kola sa Atalantom.

Taj meč Torino je dobio 2:1, u prvom kolu je igrao 2:2 sa Milanom, a potom je savladao Veneciju 1:0 u gostima, u prethodnoj rundi.

Za domaći sastav do 74. minuta igrao je i drugi srpski reprezentativac Ivan Ilić.

Na drugoj strani čitav meč u navali odigrao je bivši špic Crvene zvezde Nikola Krstović, kome je društvo u napadu pravio bivši hrvatski reprezentativac Ante Rebić.