17:55

Milenković pokorio "Enfild" – Lukićeva tragedija u gradskom derbiju!

Srpski reprezentativci su imali zapažene nastupe ovog popodneva u Premijer ligi, što je nešto na šta svakako nismo navikli.

Tanjug/AP Photo/Rui Vieira

Jedno od najvećih iznenađenja, ako ne i najveće ove sezone, napravio je Notingem Forest koji je na "Enfildu" na kolena bacio Liverpul pobedom rezultatom 1:0 (1:0).

Kapiten reprezentacije Srbije Nikola Milenković je predvodio odbranu svog tima i bio bitna figura u ostvarenju jedne od najvećih pobeda u novijoj istoriji kluba..

Šta više, njegovim izvanrednim startom u 72. minutu je krenula kontra "šumara" koja je završena efektnim udarcem Hadson-Odoija, koji je time rešio meč.

Liverpul je odigrao najgori meč od početka sezone i upisao prvi poraz, posle tri uvodna trijumfa.

Milenkovićev Forest je skočio na četvrtu poziciju sa osam osvojenih bodova, jednim manje od "crvenih".

Za razliku od "Blekija", dosta manje sreće je imao Saša Lukić, iako je sa svojim Fulamom do 95. minuta imao prednost, ali je na kraju Vest Hem odneo bod sa "Krejven kotidža".

Domaći su bili mnogo bolji tim i vodili su od 24. minuta golom Raula Himenesa. Delovalo je da će čitav plen ostati njima na kontu, međutim...

U petom minutu nadoknade se pojavio Dani Ings, čovek koga nije bilo nigde čitavu utakmicu, i pogodio je bliži ugao gola Fulama za konačnih 1:1.