Fudbal 4

14.9.2024.

15:28

Junajted "pregazio" Sautempton

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su Sautempton rezultatom 3:0 u 4. kolu Premijer lige.

Tanjug/AP Photo/Alastair Grant

Mančester junajted je lako došao do druge pobede u Premijer ligi na gostovanju Sautemptonu kada su pobedili rezultatom 3:0.

U prvom poluvremenu se odigrala gotovo sva akcija, a strelci su bili De Liht u 35. minutu, Rašford u 41. minutu i Garnačo je u 96. minutu postigao pogodak za konačnih 3:0.

Nisu fudbaleri Erika ten Haga dobro započeli utakmicu dosta su se mučili da uđu u pravi ritam meča.

Možda presudni trenutak meča se desio u 33. minutu kada je Diogo Dalot napravio penal, a najstrož kaznu u gol nije pretvorio Arčer, čiji je udarac zaustavio Onana.

Posle tog trenutka kao da se fudbaleri gostiju zaigrali dosta lakše, kao da su bili bez pritiska i ubrzo su stigla dva gola od strane De Lihta i Rašforda.

U drugom delu meča smo videli samo jedan gol i to pred sam kraj meča kada je praktično sve bilo rešeno, u šestom minutu nadoknade Garnaćo je potvrio pobedu svog tima.