Fudbal 0

1.9.2024.

19:40

Zvezdin rival ispustio pobedu, ubedljiva Nica

Fudbaleri Monaka, jedan od protivnika Crvene zvezde u Ligi šampiona, odigrali su nerešeno 1:1 (0:0) protiv Lensa.

Profimedia

Bio je to susret drugog kola Lige 1 na stadionu "Luj II", a može se reći da su "kneževi" ispustili pobedu.

Vodili su od 84. minuta golom Denisa Zakarije, ali su pali u nadoknadi i to iz penala.

Poljak Pšemislav Frankovski je u trećem minutu nadoknade bio precizan za konačnih 1:1.

Inače, Monako će 22. oktobra na istom stadionu biti domaćin Crvenoj zvezdi.

Nica je bila ubedljiva na gostovanju Anžeu, 4:1 (2:0).

Gosti sa juga Francuske su poveli u šestom minutu preko Endajišmijea, da bi na 0:2 u 25. povisio Hišam Budaui.

U nastavku, nže je smanjio u 67. minutu preko Abdelija iz penala i to pošto je drugi žuti karton zaradio Mois Bombito iz Nice.

Ipak, igračima Nice to nije smetalo da još dva puta zatresu mrežu i to Evana Gesana u 72. i 85. minutu.

Avr je kod kuće bio siguran protiv Oksera (3:1), dok je do bodova došao i Rems kod kuće protiv ekipe Rena (2:1).