Fudbal 0

1.9.2024.

17:27

Hajdenhajm razbio Augzburg

Fudbaleri Hajdenhajma pobedili su Augzburg rezultatom 4:0 u drugom kolu Bundeslige.

Harry Langer/dpa via AP

Fudbaleri Hajdenhajma nastavili su sa sjajnim partijama u Bundesligi i nakon pobede nad Sent Paulijem u prvom kolu, uspeli da pred domaćom publikom "pregaze" Augzburg rezultatom 4:0.

Oni su na dve utakmice Bundeslige u novoj sezoni ostvarili dve pobede, postigli šest golova i još uvek nisu primili gol.

Sve je sjajno počelo po njih na ovom meču i preko Vanera već od 9. minuta stekli prednost od 1:0, kada je jedanaesterac konvertovan u gol.

U 30. minutu je Skjenca povisio na 2:0, dok je Bek u 69. minutu pogodio za 3:0, a konačnih 4:0 u korist Hajdenhajma protiv Augzburga postavio je Brojnig u 73. minutu utakmice.

Makar na kratko, Hajdenhajm će biti na čelu Bundeslige, a poslednja utakmica ovog 2. kola igra se od 17 časova i 30 minuta kada Bajern u Minhenu igra protiv Frajburga.