Fudbal 0

31.8.2024.

23:05

Ludnica na "Maradoni" – Napoli u 92' i 97' do pobede!

Fudbaleri Napolija ostvarili su neverovatnu pobedu nad Parmom rezultatom 2:1 (0:1) u meču 3. kola italijanske Serije A.

EPA-EFE/CESARE ABBATE

Napoli preokretom u nadoknadi meča uspeo da slavi, iako je već bio na rubu ponora i novog poraza ove sezone.

Anž-Joan Boni je sa penala u 19. minutu doneo prednost gostima, ali je Napoli iskoristio situaciju koja se desila u 76. minutu na najbolji mogući način.

Golman Parme Zion Suzuki je isključen, a trener Fabio Pekija je već iskoristio svih pet izmena, pa je između stativa stao defanzivac Enriko del Prato.

Napoli je to iskoristio na najbolji mogući način i u nadoknadi uspeo da preokrene.

Novajlija Romelu Lukaku je debitanski gol za Napoli dao u 92. minutu, a pobedu je četi Antonija Kontea doneo Frank Angisa u 97.