18:54

Zvezdo, pazi – Barsa gazi

Ekipa Barselone zadržala je maksimalan učinak u LaLigi.

EPA-EFE/Alejandro Garcia

Katalonci su i u četvrtom kolu upisali tri boda i tako su ostali jedini u šampionatu Španije koji nemaju nijedan kiks od starta sezone.

Do ove četvrte pobede su stigli na najlakši i najubedljiviji način rezultatom 7:0.

Imao je stručni štab Crvene zvezde priliku da se uveri u snagu Barselone, koja igra sjajno od starta sezone. Koji je protivnik crveno-belih u Ligi šampiona, i koji stiže na stadion Rajko Mitić šestog novembra.

Sada je četa Hansija Flika delovala nepogrešivo, ubedljivo i ubitačno.

Tako je izgledala Barsa na i dalje stadionu Monžuik, gde igra zbog renoviranja Kamp Noua.

Barsa je prvo poluvreme okončala sa tri gola u mreži Valjadolida, koji nije pružio takav otpor, kao na Santjago Bernabeu, gde jesu izgubili sa 3:0, ali je Real morao da se više pomuči od Barelone.

Rafinja je doveo svoj tim do prednosti u 20. minutu, samo četiri minuta kasnije je Levandovski upisao u listu strelaca, dok u smiraj prvog dela igre Žil Kunde je povećao prednost svog tima.

U drugom delu meča deluje da je Barsa malo spustila gas, ali to nije uradio i Rafinja koji je na ovom meču upisao het-trik.

Drugi gol je Brazilac postigao u 64 minutu, a treći osam minuta kasnije za najubedljiviju pobedu Barselone od starta sezone.

Dani Olmo je stigao da se upiše u listu strelaca, pa je u 83. minutu postigao pogodak.