Fudbal 0

31.8.2024.

17:31

Zvezdin rival ponovo nije pobedio – Dortmund razočarao u Bremenu

Fudbaleri Štutgarta remizirali su na utakmici drugog kola Bundeslige protiv Majnca 3:3.

EPA-EFE/CHRISTOPHER NEUNDORF

Protivnik Crvene zvezde u Ligi šampiona nije uspeo je da upiše tri boda na ovom meču.

Milo je pogodio već posle osam minuta igre, dok je posle 15 minuta na semaforu stajalo 2:0, jer je Leveling na asistenciju Nubela bio precizan.

Ali tu nije bio kraj, jer je Nedim Amiri sa bele tačke u 43. minutu smanjio prednost Švaba.

Dok u drugom poluvremenu, tačnije u 62. minutu Burkard doneo izjednačenje ekipi Majnca bod veliki na teškom gostovanju u gradu Mercedesa i Poršea.

Štutgart je ponovo do prednosti stigao u samom finišu meča posle gola Fabijana Ridera.

Kada su svi mislili da je kraj Majnc je ponovo došao do izjednačenja i na kraju do boda na ovom teškom gostovanju i to preko Lajtča u nadoknadi vremena.

Štutgart je tako ostvario prvi bod u novoj sezoni posle poraza od Frajburga u prvom kolu.

Fudbaleri Borusije Dortmund su razočarali na gostovanju Verderu iz Bremena, gde se utakmica završila bez golova.

Ekipa Volfsburga posle dobre utakmice protiv Bajerna sada je na gostovanju novajliji u Bundesligi ekipi Kila slavila sa 2:0.

Strelci za Vukove su bili Maksimilijan Arnold u 27. i Sebastijan Borno samo tri minuta kasnije.

Goleadu smo videli i u Ajntrahtu, gde je domaća ekipa došla do pobede u meču protiv Hofenhajma sa 3:1.

Ugo Ekitike je doveo svoj tim do prednosti, da bi do kraja prvog dela meča Ugo Larson povećao prednost domaće ekipe.

Andrej Kramarić je vratio neizvestost u ovaj meč, ali je ona kratko trajala, jer je sjajni Egipćanin Omar Marmuš postigao pogodak za tri boda  Ajntrahta.

Menčengladbah je na gostovanju Bohumu slavio prvu pobedu u novoj sezoni Bundeslige.

Golove za goste su postigli Klajdinst i Frank Onora.