Fudbal 0

30.8.2024.

20:25

Ilićev korner odveo Torino na čelo Serije A VIDEO

Fudbaleri Torina savladali su Veneciju u gostima na otvaranju 3. kola italijanske Serije A rezultatom 1:0 (0:0).

EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO

"Bikovi" su na taj način zaseli na prvo mesto na tabeli sa sedam osvojenih bodova i biće tamo najmanje do nedelje, dok Juventus ne odigra svoj derbi meč protiv Rome.

U pobedničkom taboru su ceo meč odigrali Ivan Ilić u veznom redu i Vanja Milinković-Savić na golu.

Srpski golman se istakao odbranom u 15. minutu, a Ilić je u 54. glavom odlično tukao, ali nije zatresao mrežu.

Međutim, jeste učestvovao u odlučujućem momentu, tako što je u 86. minutu izveo korner iz kog je Torino odneo pobedu.

Centrirao je iz ugla, Masina je glavom prebacio na peterac, a tamo je Saul Koko doneo sva tri boda svom timu.