Fudbal 0

25.8.2024.

22:47

Uzalud preokret Remsa – Grinvud spasao Marsej poraza

Fudbaleri Marseja i Remsa odigrali su nerešeno 2:2 (1:0) u drugom kolu francuske Lige 1.

Profimedia

Domaćinje poveo u 25. minut preko Amina Harita i tim rezultatom otišlo se na pauzu.

U nastavku su gosti preuzeli inicijativu i za 10 minuta došli do preokreta.

Rems je uspeo da izjednači u 51. minutu, a strelac je bio Serhio Ahijeme, onda je četiri minuta kasnije Fofana preokrenuo na 2:1.

Činilo se da je domaćin blizu prvog proklizavanja u sezoni, ali u 71. minut uspeo je da izbegne poraz.

Mejsom Grinvud je uspeo da spasi Marsej i obezbedi mu jedan bod iz ovog susreta, pošto je postavio konačih 2:2.

Fudbaleri Marseja imaju četiri boda, dok je Rems uzeo prvi bod u ovoj sezoni Lige1.