Fudbal 9

24.8.2024.

20:28

Pavlović odličan na debiju, ali je Milan izgubio VIDEO

Fudbaleri Milana poraženi su od Parme u gostima rezultatom 2:1 (1:0), dok je Udineze bio bolji od Lacija 2:0 (1:0).

EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

U startnoj postavi "roso-nera" bio je Strahinja Pavlović i odigrao čitav meč na vrlo dobrom nivou, uprkos zarađenom žutom kartonu, dok je Luka Jović u igru ušao tek u 86. minutu.

Milan je primio gol već u drugom minutu, kada je Denis Man zatresao mrežu posle loše reakcije Tea Ernandesa.

Milan je napadao u nastavku i u 66. minutu preko Kristijana Pulišića uspeo da poravna rezultat.

Ali, samo 11 minuta kasnije je Kanseljieri doneo novu prednost Parmi i tako je doveo na prvo mesto na tabeli sa četiri boda, dok je Milaneze ostavio na samo jednom osvojenom bodu posle dve runde Serije A.

U istom terminu Udineze je takođe došao do četiri boda pobedom nad vrlo lošim Laciom.

"Zebre" su povele u petom minutu kada je Luka načeo "nebesko-plave", da bi ih dovršio Tuvan posle isto toliko igre u drugom poluvremenu.

Lacio je od 68. minuta imao igrača više zbog isključenja Kamare, ali to ništa nije pomoglo timu iz prestonice koji ostaje na tri boda.