Fudbal 3

17.8.2024.

22:51

Jović nemoćan, Pavlović nije igrao – neverovatan povratak Milana! VIDEO

Fudbaleri Milana remizirali su protiv Torina rezultatom 2:2 u prvom kolu Serije A.

Tanjug/AP Photo/Antonio Calanni

Milan je na San Siru dočekao Torino na otvaranju Serije A i u poslednjim minutima izbegao ubedljiv poraz pred svojim navijačima.

Novi fudbaler i reprezentativac Srbije Strahinja Pavlović nije igrao, dok je Luka Jović odigrao 60 minuta i nije se najbolje pokazao.

S druge strane, srpski golman Vanja Milinković-Savić bio je jedan od boljih igrača, dok je Ivan Ilić pružio skromnu partiju.

Što se samog susreta tiče, Torino je poveo u 30. minutu nakon autogola Tijaoa i kada je VAR potvrdio odluku usledilo je pravo ushićenje gostiju.

Luka Jović je početkom drugog poluvremena zaradio žuti karton, potom bio izmenjen i umesto njega ušao Alvaro Morata i 4 minuta kasnije iznudio penal.

VAR potom kaže da penala nema i Milan ostaje bez šanse za izjednačenje. Nekoliko minuta kasnije je Zapata zatresao mrežu Milana i Torino poveo sa 2:0 od 68. minuta.

Utešni gol za Milan, kako je tada delovalo, postigao je Alvaro Morata i to u samom finišu utakmice, odnosno u 89. minutu.

To nije bilo sve što smo videli od "roso nera". Oni su uspeli da izvuku bod, da izjednače u dramatičnoj završnici.

U 95. minutu susreta, Okafor je na asistenciju Muse zatresao mrežu Torina i poravnao na 2:2!