Fudbal 2

17.8.2024.

20:27

Srpski tinejdžer debitovao u Premijer ligi – pobedom VIDEO

Fudbaleri Aston Vile savladali su Vest Hem u prvom kolu Premijer lige sa 2:1, dok je debi u najboljoj ligi planete upisao mladi srpski fudbaler Kosta Nedeljković.

Profimedia

Vila je upisala prvi trijumf ove sezone na veoma teškom gostovanju i svima stavila do znanja da planira da ponovi sezonu kakva joj je bila prošla.

Prvi gol na utakmici postigao je Onana već u četvrtom minutu, ali nisu dugo gosti vodili.

Već u 37. Lukas Paketa je izjednačio sa bele tačke.

U drugom poluvremenu je bilo poprilično izjednačeno, bila je po koja šansa na obe strane, ali je delovalo da će ostati nerešeno.

Ipak, u 79. minutu Duran je pogodio mrežu Areole i doneo velika tri boda svom timu.

U 82. minutu videli smo i debi Koste Nedeljkovića, osamnaestogodišnjeg srpskog desnog beka, koji je prvi put kročio na teren u Premijer ligi.

U drugom kolu PL Aston Vila dočekuje Arsenal 24. avgusta, dok istog dana Vest Hem gostuje Kristal Palasu.