Fudbal 1

17.8.2024.

19:00

Fantastičan debi Grinvuda – Marsej ubedljiv VIDEO

Fudbaleri Marseja pobedom su počeli novu sezonu u francuskoj Ligi 1, pošto su na startu takmičenja pobedili Brest u gostima 5:1 (3:1).

Profimedia

Gosti iz Marseja poveli su već u trećem minutu igre, kada je Mejson Grinvud zatresao mrežu za počenu prednost.

Već posle 26 minuta igre na semaforu je stajalao 2:0, a strelac je bio Luis Enrike.

Do kraja prvog poluvremena videli smo još dva gola, a prvi u nizu bio je opet delo Grinvuda, koji je u 32. minutu povećao na 3:0.

Brest je u nakdonadi vremena uspeo da smanji na 1:3 preko Kamare, i to je bilo sve što su uradili na ovom meču.

U nastavku fudbaleri Marseja samo su potrvdili ubedljiv trijumf, a u 48. minutu Enrike je takođe drugim pogotkom na meču povećao prednost na 4:1.

Konačan rezultat postavio je Eli Vai u 69. minutu.