Nova vest
Fudbal 0

12.7.2024.

12:44

Di Marija još godinu dana u Lisabonu

Argentinski fudbaler Anhel Di Marija ostaće i naredne sezone u ekipi Benfike.

Autor: B92.sport

B92.sport
Di Marija još godinu dana u Lisabonu
Profimedia

Dosta se poslednjih dana spekulisalo o tome gde će Argentinac nastaviti karijeru, ali je on na kraju odlučio da ostane u Lisabonu.

Očekivalo se da će Di Marija ostati u svojoj zemlji i da će tamo završiti karijeru, ali je on uprkos svemu ipak odlučio da još jednu godinu ostane u klubu gde je napravio velike uspehe.

Bio je Di Marija član evropskih teškaša Real Madrida, Mančester Junajteda, Pari Sen Žermena i Juventusa, ali nigde mu nije kao u Lisabonu.

Sa druge strane Di Marija će posle finala Kopa Amerike, gde će igrati finale protiv reprezentacije Kolumbije završiti svoju karijeru u reprezentativnom dresu.

Podeli:

Komentari 0

Podeli:

U fokusu

Vidi sve
Aktuelno

Dosta im je jedan skandal

Google je ažurirao svoju politiku za Chrome ekstenzije kako bi sprečio zloupotrebu affiliate linkova, nakon kontroverzi vezanih za ekstenziju Honey (eng. med).

B92

16:49

12 h

Novo Sport Video Menu