Fudbal 0

3.3.2024.

11:00

Realov "dželat" je oštetio i Zvezdu – Mansano je ovo radio i ranije VIDEO

Fudbaleri Valensije i Real Madrida, remizirali su na "Mestalji" 2:2, u okviru 27. kola LaLige.

Izvor: B92.net

Autor: B92

B92
B92
EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

"Kraljevski" klub se vratio nakon minusa od dva gola, da bi u dubokoj nadoknadi postigao još jedan, međutim, sudija Hesus Hil Mansano je pre toga svirao kraj (2:2).

Glavni arbitar se poslednji put oglasio u trenutku kada je Brahim Dijas poslao loptu u šesnaesterac, nakon čega je Džud Belingem glavom zatresao mrežu domaćih.

To mu nije prvi put, ranije 2017. godine je poništio pogodak Paula Bajsa, u duelu Malage i Reala. Posle centaršuta, je signalizirao kraj prvog poluvremena, uprkos tome što je izvrešn centaršut i lopta letela ka kaznenom prostoru.

O tome se nije mnogo pričalo i nije se digla "prašina", kao posle jučerašnjeg pogotka.

Podsetimo, Mansano je sudio duel Milana i Crvene zvezde u plej-ofu Lige Evrope.

Tada je takođe komentarisano to što nije hteo da dozvoli crveno-belima da izvedu korner u završnici meča, već je dosudio kraj.

Sličan slučaj, zabeležen je i prošle sezone, ali tada je u glavnoj ulozi bio Migel Anhel Ortis.

Serhio Eskudero je postigao pogodak sa 30 metara protiv Sevilje, ali je tokom udarca, glavni arbitar dosudio kraj prvog poluvremena.

Gol je bio poništen, a on se izvinio igračima Valjadolida.