Fudbal 0

2.3.2024.

17:10

Samardžić sa klupe gledao remi na "Friuliju"

Fudbaleri Udinezea remizirali su na "Friuliju" sa Salernitanom (1:1), u meču 27. kola italijanske Serije A.

Izvor: B92.net

Autor: Milan Tomić

Milan Tomić
Milan Tomić
EPA-EFE/FABIO FAGIOLINI

Gosti su poveli preko Luma Tčaune u 10. minutu, da bi u trećem minutu nadoknade prvog dela susreta, domaći izjednačili prelepim golom Florijana Tovana.

"Zebre" su sa desetoricom na terenu ostale u 66. minutu, kada je drugi žuti karton zaradio Festi Ebosele.

Srpski reprezentativac Lazar Samardžić je čitav susret proveo na klupi za rezerve.

Oba tima imala su veliki broj pokušaja, ali je Udineze bio konkretniji sa pet udaraca u okviru gola rivala, naspram jednog Salernitane, iz koje je pao i gol.

Udineze ostaje 15. na tabeli sa 24 boda, dok je Salernitana poslednja sa 14, šest poena udaljena od mirne luke.