Fudbal 0

24.10.2024.

23:20

Betis ispustio bodove – trijumf Partizanovog "dželata" i Olimpije u Ljubljani VIDEO

Završeno je i drugo kolo Lige konferencije, a jedan od derbija večeri igrali su Betis i Kopenhagen – 1:1 (1:0).

EPA-EFE/Julio Munoz

Španci su dobro otvorili susret i već u osmom minutu golom Ezalzoulija došli u prednost. Koju, pak, nisu uspeli da sačuvaju do kraja.

Propustio je Betis nekoliko dobrih šansi za drugi gol, a onda je kazna stigla u 77. minutu. Tada je Diks iz penala doneo egal i bod danskom predstavniku.

Olimpija je u Ljubljani ostvarila trijumf rezultatom 2:0 (1:0) protiv austrijskog LASK-a iz Linca.

"Zmajevi" su poveli u 14. minutu preko Blanka, da bi tačku na značajnu pobedu stavio Švajcer 10 minuta pre kraja utakmice.

U preostalim utakmicama Lige konferencije, Helsinki je minimalnim rezutlatom savladao Dinamo iz Minska, baš kao i Lugano u gostima Mladu Boleslav, odnosno, Hajdenhajm ekipu Pafosa.

Velški TNS je sa 2:0 nadigrao Astanu, od koje je TSC izgubio u prvom kolu (1:0).