Fudbal 5

2.10.2024.

22:34

Vlahović trese mreže i u LŠ – jedna, pa druga golčina VIDEO

Srpski fudbaler Dušan Vlahović postigao je gol na gostovanju Lajpcigu u Ligi šampiona.

Autor: Milan Tomić

Milan Tomić
Milan Tomić
Profimedia

Vlahović je zatresao mrežu Petera Gulačija u 50. minutu i tako izjednačio rezultat (1:1), da bi isto učinio i u 69. minutu (2:2).

Asistent kod prvog pogotka bio je Andrea Kambijaso, koji je centrirao sa leve strane, da bi Vlahović potom sjajno reagovao i levom nogom prevario golmana Lajpciga.

U međuvremenu, Juve je ostao sa desetoricom, primio je gol iz penala, da bi na scenu potom opet stupio srpski napadač i pokazao kakvom "levicom" raspolaže – 2:2.

Vlahović je i za vikend dva puta uspeo da postigne dva gola, u susretu protiv Đenoe (3:0).

Ove sezone ima učinak od šest pogodaka na sedam utakmica u svim takmičenjima.

Na kraju, Juve je slavio sa 3:2.

Tok mečeva u Ligi šampiona mogli ste da pratite OVDE.