Fudbal 51

1.10.2024.

16:19

Debakl Zvezde u Milanu – Inter razbio crveno-bele

Omladinci Crvene zvezde izgubili su od vršnjaka iz Intera 4:0 (3:0) u okviru 2. kola Lige šampiona za mlade.

FK Crvena zvezda

Duel igrača uzrasta do 19 godina bio je uvertira pred okršaj prvih timova u okviru elitnog fudbalskog takmičenja (21.00), a izabranici Nenada Milijaša nisu se baš proslavili, pošto su već posle 45 minuta imali veliki zaostatak od tri gola.

Sve je počelo u 23. minutu, kada je "desetka" Intera De Pieri  centirao sa desne strane levom nogom, a na drugoj stativi potpuno usamljen ostao Luka Topalović.

U pitanju je mladi slovenački vezista, očigledno, srpskog porekla.

Na 2:0O Inter je povećao u 35. minutu, a ovog puta, akcija je išla po levoj strani odakle je levi bek Koki utrčao iza leđa odbrani i efektno iskosa od prečke zakucao loptu u mrežu Beograđana.

Samo pet minuta kasnije, Zvezdina odbrana je pukla još jednom, pošto je Topalovićevo dodavanje za De Pierija pretvoreno u treći gol.

Posle pauze, domaćinu je nastavio u istom ritmu, ali je golman Zvezde spasio tim nekoliko sigurnih golova.

Još jednom je poklekao u 61. minutu, kada ga je savladao Moskolini za konačnih 4:0.

Zvezdini klinci zabeležili su drugi poraz, pošto su i u prvom kolu su poraženi od Benfike u Beogradu sa 1:2.

Kraj!

Velika pobeda Intera od 4:0, koji je napravio odličnu uvertiru pred okršaj seniorskih timova.

I taj duel moći ćete da pratite u u LIVE BLOG-u, zato ostanite uz B92.sport.

16:12

Igraće se još u Milanu

Tri minuta nadoknade.

16:06

Ulazimo u završnicu

Još pet minuta do kraja meča, a ovde je sve odavno jasno. Samo da sačekamo da vidimo kojim rezultatom će dule biti završen.

16:02

78' Velika šansa za Inter!

Na petercu je bio Tijago, ali je šutirao pored gola. Malo sreće i za goste iz Beograda. Ostaje 4:0.

15:58

Još 15 minuta do kraja

Sremčević izlazi iz igre, a na terenu je Markočević.

Da vidimo da li će ova promena doneti neke promeneu igri Zvezde.

15:48

67' Zvezdine muke

Igra se samo ispred gola beogradskog tima, ali golman Zvezde nekako uspeva da se izbori sa napadačima Intera, koji su odluči u nameri da povećaju rezultat.

Sremčević je u nastavku ima priliku za gol, ali lopta nije htela u mrežu.

15:44

61' Moskoni"

Inter povećava prednost na 4:0! Košmar Zvezde u Milanu!

15:40

15:32

51' Inter konkretniji

Nastavlja pdomladak milanskog giganta u svom ritmu, ali za sada Zvezda odoleva i brani napade.

Promene rezultata nema, crveno-beli gube 0:4.