Fudbal 1

19.9.2024.

19:45

Leverkuzen "uništava" Fejenord – "Žoga Bonito" VIDEO

Paralelno sa utakmicom u Beogradu između Crvene zvezde i Benfike, u istom terminu Lige šampiona igra se i duel u Roterdamu između Fejenorda i Bajer Leverkuzena.

Profimedia

Posle prvih 45 minuta holandski tim, za koji sada igra In Bom Hvang, gubi na svom terenu rezultatom 4:0.

Šampion Nemačke i finalista Lige Evrope je do nogu potukao domaćina, te već sada rešio pitanje pobednika.

Redom su na na čuvenom "De Kajpu" pogađali Florijan Virc u 5. minutu, Alehandro Grimaldo u 30. ponovo Virc u 36. i na kraju je golman domaćih Velenrojter autogolom (poput Gazanige u Parizu prethodne večeri) poklonio Bajeru 0:4 na velikom odmoru.

Stigli su "farmaceuti" i da se zabave, te je potez Viktora Bonifejsa pre drugog gola svog tima bio u stilu "Žoge bonito".

Suprotnom nogom je "sakrio" dodavanje i odigrao do Frimponga koji je potom asistirao Grimaldu za laganu egzekuciju: