Fudbal 0

17.9.2024.

18:22

Omladinci Dinama dali gol, ali ostali bez bodova u Minhenu

Fudbaleri Dinama u uzrastu do 19 godina poraženi su od ekipe Bajern Minhena rezultatom 2:1.

Profimedia

Posle plasmana prvog tima Dinama u Ligu šampiona, automatski su i omladinci ekipe iz Zagreba uzeli učešće u mladoj verziji ovog takmičenja.

Prvi protivnik nije bio nimalo lagan, jer je Dinamo gostovao Bajernu i bio je poražen.

Prvo poluvreme je prošlo bez golova iako je Bajern dominirao od samog starta meča.

Inicijativa se na kraju isplatila u 55. minutu kada je Adam Aznu otključao mrežu Dinama, a samo četiri minuta kasnije Jusef Nasrav povećao prednost Bavaraca i tako obezbedio prva tri boda u omladinskoj Ligi šampiona.

Nadu Dinamu da bi nekako mogao da izbegne poraz je dao Leo Rimac koji je pogodio u drugom minutu nadoknade, ali samo za konačni rezultat.