Fudbal 23

29.8.2024.

21:25

Hrvati napravili skandal: Rijeka ponižena – navijači prekinuli utakmicu FOTO/VIDEO

Navijači Rijeke napravili su skandal na utakmici protiv Olimpije u Ljubljani.

Profimedia

Fudbaleri Rijeke su gubili od Olimpije u Ljubljani u utakmici kvalifikacija za Ligu konferencija.

Na kraju prvog poluvremena je bilo 4:0, a potom su primili i gol za 5:0 pa je utakmica prekinuta u 65. minutu i igrači su otišli u svlačionice.

Floruč je već u 2. minutu postigao gol za domaći sastav da bi Talison u 13. povisio na 2:0, a onda je Kojić pogodio na 3:0 i "poker" je kompletirao Talison pa se otišlo u svlačionice na poluvremenu.

Već na startu drugog poluvremena je Pedro Lukas postigao gol za blamantnih 5:0 i poniženje Rijeke koja je bila hit u hrvatskom fudbalu sezonu ranije.

U Hrvatskoj je rezultat glasio 1:1 posle 90 minuta igre, a sada je situacija izuzetno loša po njih.

Navijači su pobesneli i krenuli da divljaju na stadionu, bacali su baklje i na teren i na tribinu gde su domaći navijači i sudija je u 65. minutu prekinuo utakmicu.

Utakmica je nastavljena nakon izbacivanja navijača Rijeke, ali to ništa nije pomoglo hrvatskom klubu.

Do kraja meča mreže su mirovale, pa je Olimpija sa ukupnih 6:1 zaslužila plasman u LK.