Fudbal 9

20.8.2024.

23:08

Spajić: "Kvalitetniji smo od Bodea"

Kapiten Crvene zvezde Uroš Spajić izneo je utiske posle poraza u Norveškoj od Bode/Glimta (2:1).

Izvor: Arena sport

Autor: Milan Tomić

Milan Tomić
Milan Tomić
EPA-EFE/Mats Torbergsen

Crveno-beli će u revanšu naredne srede (21.00) probati da se domognu grupne faze Lige šampiona.

Bode je imao sve u svojim rukama, prednost od 2:0, ali je Ognjen Mimović u finišu dao nadu gostima pred novi meč za osam dana.

"Znali smo za njihov stil igre. Previše smo im dali lufta, osećali su se komforno. Bili smo tu, ali zapravo nismo. Kasnili smo. Preživeli smo u prvom, onda smo u drugo poluvreme ušli kilavo. Tek posle dva gola smo reagovali. Mislim da smo kvalitetnija ekipa i da smo u 20 minuta pokazali kako treba da se igra, malo mirnije sa loptom. Kad smo izašli u presing, stvorili smo šanse, postigli gol. Treba da bude uvereniji u sebe. Očekuje hrabriju Zvezdu na Marakani. Ovo danas nije naš maksimum. To smo pokazali u poslednjih 20 minuta. Moramo da odgovorimo trkom, agresijom, na kraju i individualni kvalitet koji mislim da imamo", rekao je Spajić za TV "Arenasport".