Murinjo izbacio balkanski trio, uzalud i golčina VIDEO

Fudbaleri Fenerbahčea poraženi su u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Profimedia

U prvom delu dvomeča, Lil je na domaćem terenu pobedio Fenerbahče sa 2:1.

Domaćin je poveo golom Santosa u 12. minutu, a izjednačio je Kaveči u 80. evrogolom.

Trener gostiju Žoze Murinjo nije bio zadovojlan viđenim od svojih Balkanaca. Dušan Tadić je izmenjen u 71, Edin Džeko u 78, a Rade Krunić u 85. minutu.

Delovalo je kao da će turski tim izdržati i veoma zadovoljno se sa 1:1 vratiti u Istanbul, ali da to ne bude slučaj potrudio se Džegrova u 91. minutu utakmice.

Dinamo Kijev, koji je prethodno izbacio Partizan, odigrao je nerešeno (1:1) sa Rendžersom na "domaćem" terenu u Poljskoj.

"Dželat" crno-belih poveo je golom Jarmolenka u 38. minutu, a izjednačenje Škotima doneo je Desers u 94. minutu utakmice.

Liga šampiona, kvalifikacije 3. kolo (prvi mečevi)