Ekipni sportovi 0

7.10.2024.

9:24

Noć čudesnih tačdauna i preokreta VIDEO

Kaubojsi su preokrenuli protiv Stilersa na 20:17 tačdaunom 20 sekundi pre kraja.

Profimedia

Dak Preskot bacio je dva TD u poslednjoj četvrtini, a pobedu svom timu doneo je kombinacijom sa Džejlenom Tolbertom.

Iako su očajno počeli utakmicu, dozvolivši Rejšonu Dženkinsu da vrati fambl za tačdaun od 102 jarda, Džajantsi su savladali Sihokse 29:20 u Sijetlu.

Denijel Džons je bacio dva tačdauna, a pobedu je overio Brajs Ford-Viton vrativši 55 sekundi pre kraja fambl za TD od 60 jardi.

Ford-Viton je pokupio loptu nakon što je Ajzea Simons izblokirao fild-gol Džejsona Majersa za izjednačenje rezultata.

I Pekersi su slavili u gostima protiv Remsa 24:20, preokrenuvši nakon očajnog starta meča.

Džordan Lav je krajem prvog poluvremena katastrofalnom reakcijom bacio loptu u ruke Džejlenu Mekolofu koji je intersepšn samo uneo u end-zonu za tačdauna za preokret Remsa na 13:7.

Ipak, Lav se iskupio sa dva tačdana u trećoj četvrtini, oba u tandemu sa Takerom Kraftom.

Za iznenađenje večeri pobrinuli su se Kardinalsi na gostovanju u San Francisku 24:23.

Kajler Marej istrčao je tačdaun od 50 jardi na startu meča, oduševivši navijače jer je rivalima počeo da maše već na 40 jardi od end-zone.

Najnersi su preokrenuli na 23:10 do poluvremena, ali je Marej pogurao goste do dva fild-gola i bacio TD od dve jarde za Ilajdžu Higinsa za neočekivan trijumf Arizone.

U tradicionalnom okršaju omraženih rivala Bronkosa i Rejdersa, Denver je slavio pobedu 34:18 preokrenuvši 0:10 iz prve četvrtine.

Bo Niks je zablistao sa dva bačena i jednim istrčanim tačdaunom pokazavši da je tim iz Kolorada izgleda konačno "pogodio" sa izborom kvorterbeka.